Tyvek® & AirGuard®

Vnitřní síla

Nejlepší řešení energetické účinnosti

Pro vynikajúci výkon a spolehlivost je jménoTyvek® kterému múžete důvěřovat . V srdci budováni řešení po celá desetiletí. Tyvek® and AirGuard® - vaše záruka nepřekonatelné energetické účinnosti.

Tyvek® AirGuard® Smart

1.5m x 50m

Inteligentní vrstva pro regulaci pár vyrobena z Tyvek® s extremním rozsahem variabilního rozsahu odporu par, který umožnuje zabránit poškození konstrukce a zabránit ztrátě izolační účinnosti.

AirGuard® Control

1.5m x 50m; 2.8m x 50m

Vrstva pro regulaci par s nízkou hodnotou sd, která umožnuje omezený přenos par, zvláště se doporučuje u minerální vlny, dřevěných vláken, celulózových vláken a jiných prodyšných materiálů.

AirGuard® Reflective

1.50m x 50m

Extrémně silná a robustní metalizovaná parní membrána, která zvyšuje tepelnou účinnost budovy.

AirGuard® Reflective E

1.50m x 50m

Metalizovaná parní uzavřená mambrána vyrobená z Typar® která zvyšuje tepelnou účinnost budovy.

AirGuard® A2FR

1.50m x 50m

Tato AVCL membrána zpomalující hoření třídy A2 zvyšuje strukturu budovy, pokud jde o vzduchotěsnost, energetickou účinnost a řízení vlhkosti, zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu a poskytuje výjimečnou požární bezpečnost pro budovu a její obyvatele.

Tyvek® Oboustranná páska

50mm x25m; 20mm x25m

Oboustranná akrylová páska pro lepení membrán Tyvek® a pro dočasné upevnění parotěsných vrstev AirGuard® membrán.

Tyvek® Akrylová páska

75mm, 60mm x 25m; 60mm x 25m s dělenou vložkou

Jednostranná akrylová páska Tyvek® s vložkou s děleným uvolňovaním nebo bez ní. Těsní membrány Tyvek® a membány AirGuard® s prokázaným výkonem .

Tyvek® Butylová páska

20mm x 30mm; 50mm x30mm

Oboustranná páska na bázi butylu používaná k vztvoření vlhkostního a vzduchotěsného utěsnení mezi membránou Tyvek® nebo parotěsnou vrstvou AirGuard® a nejčastěji používanými stavebními materiálmi.

Tyvek® Metalická páska

75mm x 25m

Jednostranná metalizovaná páska Tyvek® k utěsnění metalizovaných membrán Tyvek® a AirGuard® .

Tyvek® FlexWrap EZ & NF Páska

60 mm x 10 m, 154.4 x 22.90 m

Vysoce výkonná flexibilní samolepíci lemovací páska pro vytvoření vzduchotěsného a vodotěsného těsnení kolem oken, dveří, komínů, prostupů potrubí a jakýchkoli tvarů.

AirGuard® tmel

310ml

Těsníci hmota pro lepení parotěsných vrstev AirGuard® na různé pevné konstrukční povrchy pro dosažení vzduchotěsného utěsnění. Vhodný take pro vyplnění spar a ideální pro použití ve stísněných oblastech, jako jsou rohy oken a dveří.

Tyvek® Primer

1l

Transparentní základní nátěr, který je po vytvrzení trvale lepkavý a má velmi rychlou dobu vytvrzení. Doporučuje se, aby pórovité povrchy vytvářely dobrou přilnavost.

AirGuard® Páska

60mm x 25m

Vysoce výkonná vzduchotěsná páska,která je extrémně pružná a snadno rukou odtrhnutelná. Její vysoká přilnavost je vhodná na hladké nebo drsné povrchy, jako jsou PE fólie, spunbond, dřevo nebo PVC. Doporučuje se zejména tam, kde je třeba utěsnit obtížné tvary, jako jsou rohy, hrany, atd.

Tyvek® Plastering/omítací páska

80mm x 25m; 150mm x 25m

Vysoce výkonná vzduchotěsná a vlhkosti přizpůsobivá nosná páska. Tesní obtížná místa, jako jsou okna, dveře a dřevo, aby zablokovala spojení. Vhodné pro vnitřní i vnějsí použití.

DuPont™ Froth-Pak™ Tmel z polyuretánové pěny

2 x 500ml

Dvousložková PU pěna s vynikajícím tepelným výkonem, která nevyžaduje napájení. Těsnící hmota z polyuretanové pěny DuPont™ Froth-Pak™vytvrdne za několik minut. Po vytvzení je pěna vzduchotěsná a vykazuje vysokou pevnost v tlaku.

DuPont™ Insta Stik™

750ml plechovka

Flexibilní jednosložkový PU lepicí systém pro vzduchotěsnou a tepelnou most bez instalace oken. Při izolaci okenní mezery tímto odolným a pružným lepidlem není nutné aplikovat vzduchotěsnou vnitřní pásku.

Airtight těsníci límce Tyvek®

Více informací

LiquidArmor™ CM

310ml kazeta

Jednosložkový tekutý tmel na bázi vody používaný při instalaci oken. LiquidArmor™ CM se aplikuje na vnější stranu izolovaného okenního kloubu, aby byla zajištěna odolnost proti dešti a ochrana proti UV záření.